Bc. Michal Macek

Michal Macek (*1991) žil první 4 roky života v Modřanech, pak na Praze 4 a na Libuši, po 20 letech se do Modřan vrátil a založil další generaci. Vystudoval FFUK, obor kulturologie, zastával pozici produkčního v teambuildingové agentuře. V současné době působí jako místopředseda zapsaného spolku. Pracuje jako hospodář Poslaneckého klubu Pirátů, je členem Pirátské strany.

Těžiště činnosti a životní zkušenosti má v turistickém oddíle. Když povyrostl, začal sám vést programy nejprve standardních oddílových, poté vlastních větších akcí. Tři roky vedl oddíl jako hlavní vedoucí, předsedal zastřešující organizaci. Zájem o dění a lidi kolem mu přetrval, před nedávnem zaměření zájmu přesunul ze spolkové činnosti do činnosti občanské. V roce 2018 se aktivně zapojil do kampaně Pirátů a zjistil, že s nimi do budoucna rád spojí své angažmá. Zejm. reforma školství a orientace vzdělání směrem do 21. století, skutečná rodinná politika nebo transparentnost jsou témata, za která stojí za to se zasazovat.

Celoživotně jej zaměstnává chození po horách a po evropských nebo amerických městech, druhým rokem zastává pozici senior managera v projektu Michal a jeho Rodina. Když má čas, hraje stolní hry.

Navrhni úpravu