Na pivo se starostou

Na pivo se starostou

Večer 13. února přišli občané do restaurace Modřanské Labe posedět a popovídat si se starostou naší městské části, Janem Adamcem. Přítomna byla také místostarostka Eva Tylová a přátelé od Pirátů z Prahy 11, spolu s magistrátním zastupitelem Jiřím Dohnalem. Setkání se neslo v přátelském duchu a vzešly z něj cenné podněty.

Plánujeme takováto setkání učinit tradicí a postupně navštěvovat různé kouty naší městské části. Těšíme se na setkání i s vámi, přímý kontakt s obyvateli je pro nás zásadní. Přijďte nám říct, co vás trápí nebo naopak těší!

Předběžný rozpis dalších setkání zde:

  • 13.3. Hostinec Na Kamýku, Krhanická 994/21a, Kamýk
  • 10.4. Jaro (bývalá Archa), Sofijské náměstí 2, Modřany
  • 15.5. Jaro (bývalá Archa), Sofijské náměstí 2, Modřany, hostem eurokandidát Lukáš Blažej

Změna vyhrazena, sledujte náš Facebook.

Sdílení je aktem lásky

Navrhni úpravu